Pytania i odpowiedzi

Skorzystaj z pomocy

Poniżej znajduje się lista najczęsciej zadawanych pytań dotyczących funkcjonowania serwisu. Jeżeli masz problem nietypowy, który nie wchodzi w zakres żadnej z odpowiedzi, to wyślij wiadomość e-mail, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer wskazany na stronie Kontakt.

W jaki sposób mogę uzyskać dostęp do kursu ?
Uzyskanie dostępu do kursu, to kilka bardzo prostych kroków. Jeśli zdecydujesz się na określony kurs, to po kliknięciu w przycisk "Kup teraz" zostaniesz przekierowany na stronę "Koszyk". Następnie, po kliknięciu w "Przejdź do kasy" znajdziesz się na stronie "Zamówienie". Jeśli nie korzystałeś wcześniej z serwisu, to w sekcji "Dane Klienta" musisz podać 1) Adres e-mail, 2) Nazwę dla konta użytkownika oraz 3) hasło. Następnie w sekcji dane do faktury należy wypełnić wszystkie pola, w zależności od tego, czy składasz zamówienie jako osoba fizyczna, czy jako firma (organizacja). Kolejny krok, to zaznaczenie odpowiednich checboxów. Ostatni krok, to wybór formy płatności. Dostęp do opłaconego kursu uzyskasz po zalogowaniu się do serwisu wykorzystując dane podane w trakcie składania zamówienia (Moje konto, sekcja - Moje kursy).
Na jaki okres czasu uzyskam dostęp do kursu ?
Dostęp do kursu uzyskujesz na czas nieograniczony.
Czy otrzymam fakturę za dokonany zakup ?
Niezależnie od tego, czy jesteś konsumentem, czy przedsiębiorcą, po dokonaniu zakupu otrzymasz fakturę na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia.
Dlaczego po zapłaceniu za kurs nie otrzymałem linku do pobrania kursu ?
Wszystkie kursy dostępne są online, tak więc nie ma możliwości pobrania zawartości danego kursu na żaden nośnik. Po złożeniu zamówienia oraz skutecznym dokonaniu płatności, kurs dostępny jest po zalogowaniu się do swojego konta w zakładce „Moje kursy".
Czy istnieje możliwość zadawania pytań autorowi kursu ?
Istnieje taka możliwość, lecz nie w każdym przypadku. Na stronie głównej każdego kursu znajduje się informacja o tym, czy w zakres oferty wchodzi również możliwość zadawania pytań.
W jaki sposób mogę zapłacić za kurs ?
Wszystkie dostępne formy płatności zostały szczegółowo przedstawione na stronie: „Formy płatności".
Czy kurs mogę oglądać na różnych urządzeniach, np. w domu oraz w bibliotece ?
Oczywiście, kurs może być przez Ciebie odtwarzany na różnych urządzeniach, bez względu na to, gdzie przebywasz. Pamiętaj jednak, że warunki Twoich uprawnień licencyjnych kategorycznie zabraniają użyczania Twojego konta innym osobom. Zabronione jest więc korzystanie z zakupionego przez Ciebie kursu przez inne osoby. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie serwisu (zwróć uwagę na treść § 6). Odrębnym zagadnieniem jest licencja grupowa, o której mowa poniżej.
Czy istnieje możliwość uzyskania dostępu do kursu dla większej ilości osób ?
Istnieje taka możliwość. W sprawie uzyskania licencji grupowej skorzystaj z formularza kontaktowego i wskaż, o jaki kurs chodzi oraz ile osób licencja miałaby obejmować.
Czy mogę odstąpić od umowy ?
Jeżeli jesteś konsumentem, to masz prawo do odstąpienia od umowy. Pamiętaj jednak, że nie w każdym przypadku. Zgodnie bowiem z art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku "o prawach konsumenta" (Dz.U. 2014 poz. 827 z późn. zm.) Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
Czy moje dane osobowe są chronione ?
Przykładam szczególną wagę do ochrony Twoich danych osobowych. Serwis jest w pełni dostosowanych do nowych wymogów ochrony danych osobowych, które nakłada RODO (rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Twoje dane osobowe są chronione. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: "Polityka prywatności".